מתי מתחפשים בפורים 2024?

חג פורים יחול ביום ראשון, 24 במרץ 2024, ביום זה יצאו תלמידי בית הספר לחופשה. זה הוא גם היום בו מתחפשים! אגב - המסורת אומרת שמתחפשים במשך כל השבוע של פורים; בין אם זה במסיבות השונות, במסגרות החינוכיות או אפילו בבית עם הילדים :) 

איזה תאריכים של פורים תמצאו בעמוד?

  • מתי מתחפשים?
  • מתי חופש פורים לילדים?
  • מתי ערב חג פורים 2024?
  • מתי קוראים את מגילת אסתר?
  • מתי שושן פורים בירושלים?
  •  עוד ועוד תאריכים של החג.

אז עוד כמה זמן יוצא פורים אתם שואלים? ערב החג, צאת החג ושאר התאריכים של המנהגים השונים בלחיצה על הכפתור!

כתבנו לכם כל מה שצריך לדעת לקראת חופשת פורים הקרובה; מתי חופש פורים השנה (2024) של משרד החינוך? מעט היסטוריה של חג פורים, מנהגי פורים בזמן החופשה. איזה תחפושות כנראה שיהיו פופולאריות בחג פורים הקרוב? ואפילו; הצענו רעיונות לפעילויות בחופש עם ילדים משועממים. אבל… מתי בכלל התאריכים של החופש?

מגילת אסתר היא אחד מהסיפורים המרתקים בתנ"ך ובתרבות היהודית כולה. כדי להבין יותר טוב על מה מדובר במגילה, חקרנו, חקרנו וחקרנו – עד שגילינו בדיוק מה קרה בסיפור שנדמה שהוא הטלנבולה הגדולה ביותר של היהודים. אבל.. מתי בכלל קוראים את המגילה?

חגיגות פורים בירושלים, הנקראות גם שושן פורים הוא יום חג יהודי מיוחד שנחגג בסמוך לפורים. החג נחגג לציון הניצחון של היהודים על אויביהם בימי הממלכה הפרסית ומתקשר לחגיגות החג בגולה. החג כולל מנהגים רבים כמו קריאת המגילה, מסירת משלוחי מנות ועריכת סעודת פורים. אז יצאנו לבדוק וחזרנו עם מסקנות רבות: מי אתה באמת שושן פורים?

בחרו את החג שמעניין אתכם מתוך לוח חגי ישראל:

מחפשים עורך דין לענייני משפחה ברמה הגבוהה ביותר? התקשרו עכשיו לעורך דין אמיר בר-לב.

מעל 28 שנות ניסיון רק בדיני משפחה!